پشتیبانی محصولات و رزرو وقت مشاوره با دکتر سروش افشار

پکیج برنامه ریزی ۴ ماهه تا کنکور ۹۸

فایل های صوتی مشاور در هر هفته و فایل صوتی مکمل

۱- فایل های صوتی مخصوص هر هفته: امسال با برنامه هر هفته یک فایل مشاوره ای صوتی از استادرو خواهید داشت و استاد بصورت کاملا واضح و شفاف هدف برنامه و نحوه ی اجرای هر برنامه رو بصورت کامل برای شما توضیح میده جوری که احساس میکنید بصورت اختصاصی داره فقط و فقط به شما مشاوره میده! پس خیالت راحته که برنامه های هر هفته رو به درستی اجرا میکنی و میتونی خیلی زود پیشرفت کنی. فایل های صوتی مکمل : علاوه بر فایل های صوتی مخصوص هر هفته پس از خرید برنامه قسمتی با عنوان فایل های صوتی مکمل دریافت میکنید ! حالا این فایلها به چه دردی میخورن؟! استاد  در این فایلها هفته به هفته کار شما رو سخت تر میکنه! یعنی شما باید علاوه بر اجرای برنامه اصلی تون این برنامه مکمل رو استفاده کنید تا کاملا تقویت بشید و بتونید خیلی زودتر از اونچه که فکرشو میکنید به هدف خودتون برسید! در این فایلهای مکمل هر هفته یک برنامه خاص به شما داده میشه و شما ملزم به اجرای اون برنامه خاص تا روز کنکور هستید! بله درست متوجه شدید تا روز کنکور! این برنامه مکمل دقیقا انجام دادن کارهایی هست که رتبه های برتر انجام میدن و استاد عزیز برای شما هر هفته یک سورپرایز و یک برنامه مکمل رو آموزش خواهند داد.

تست های کنکور ۱۰ سال اخیر و می بلعی

نه تنها در این برنامه مطالب کنکور دوبار با کیفیت بالا مطالعه خواهند شد بلکه تست های کنکور های ده سال اخیر نیز بصورت مفهومی بررسی و خلاصه نویسی خواهند شد. این نکته بسیار حائز اهمیت است چون تقریبا هر سال درصدی ازسوالات کنکور از سوالات سالهای قبل و مشابه انها طرح میشود و تسلط به کنکورهای سالهای پیشین میتواند نتیجه ی شگرفی داشته باشد.

ویژگی های طلایی برنامه

علاوه بر همه ی این ها فایل های متنی شامل اسرار تست زنی ، روش های مطالعه درسهای مختلف، نکات طلایی مشاوره ای کنکور و کلی مطالب مفید دیگه با خرید برنامه براتون ارسال میشه که مطمعن باشید ازش کلی استفاده خواهید کرد.

بی نیاز از هر برنامه دیگر و منطبق بر آزمون های آزمایشی

با این برنامه خودتون رو از هر برنامه و روش دیگر بی نیاز کنید.... بنابراین برنامه کاملا انعطاف پذیر بوده و میتوانید انرا بنا به شرایط خود تغییر دهیدو برنامه با تمام آزمون های آزمایشی منطبق است و کاملا انعطاف دارد. در برنامه ی مذکور بیشترین توجه به مباحثی شده است که اولا سریع و اسان یاد گرفته میشوند و ثانیا بیشترین سهم سوالات را در کنکورهای سالهای اخیر داشته اند . این برنامه کاملا خود اموز بوده ضمن انکه حتما فایل روش استفاده از برنامه را بدقت بخوانید تا با کلیات برنامه و روش کار اشنا شوید .

رموز تست زنی

امسال در برنامه ۴ ماهه فایل های متنی شامل اسرار تست زنی ، روش های مطالعه درسهای مختلف، نکات طلایی مشاوره ای کنکور و کلی مطالب مفید دیگه با خرید برنامه براتون ارسال میشه که مطمعن باشید ازش کلی استفاده خواهید کرد.

۲ دور دوره کامل و تست زنی

۱-در این برنامه ۹۵% از مباحث مهم کل کتاب های درسی برای دوبار کاملا مطالعه و خوانده خواهند شد و علاوه بر آن تست زنی نیز میشوند. ۲-در برنامه برخی مباحثی که نیاز به مطالعه ی طولانی مدت و مستمر داشته اند و بنظر مشاورین کنکور من سوال خیز نبوده اند حذف شده است تا دانش اموزان بیشتر تمرکز خود را روی مطالب مهم تر قرار دهند. ۳- برنامه ها بصورت هفتگی میباشد . بدین صورت که برای هروز شما یک برنامه ویژه در نظر گرفته شده است و نحوه ی استفاده از برنامه نیز در ذیل ان همراه با توضیحات فراوان آورده شده است .

شروع از صفر و منابع حرفه ای

ویژگی فوق العاده این برنامه زمانی اشکار میشود که حتی دانش اموزانی که تا بحال هیچ مطالعه ی جدی نداشته اند میتوانند در مدت ۴ماه باقی مانده تا کنکور به نحو احسن از ان استفاده کنند و قطعا نتیجه ی مطلوبی بگیرند. علاوه بر داشتنه برنامه، منابع مهم و استاندارد تستی نیز در اختیار دانش اموزان قرار خواهد گرفت . پس دانش اموز نیاز به هیچ چیزی نخواهند داشت و تنها کاری که باید بکند تهیه منابع و اجرای برنامه با دقت و بطور کامل خواهد بود.

مشاور خصوصی در کنارت

بعد از ان که برنامرو بگیری با مشاورت در ارتباط خواهی بود و در طول این ۴ ماهه در کنارته و هرفته باید گزارش کارتو بهش بدی و سوالاتو بپرسی،راستی دکتر افشار هم در کنارت هست و می تونی سوالاتو ازشون بپرسی

دو برنامه ی مجزا برای نظام جدیدی ها و نظام قدیمی ها و رتبه برتر های آینده!

درست است که برنامه برای ۴ ماه تهیه و تدوین شده است اما هر دانش اموزی بنا به شرایط و موقعیت خود میتواند انرا برای خود شخصی سازی کرده و از ان استفاده کند . همه ی دانش اموزان و همه ی افرادیکه عاشق رتبه برتر شدن هستند و از بی برنامگی خسته شده اند میتوانند از این برنامه استفاده کنند. حتی اگر تابحال مطالعه جدی نداشته اید و نتوانستید انطور که انتظار داشته اید مطالعه کنید این برنامه بهترین انتخاب برای شماست

۰ دانش آموز موفق
دانش آموزانی که از سال ۹۳ از برنامه ما استفاده کردند

فایل صوتی که یکی از خوش صدا ترین دوبلر های ایران درباره ی برنامه توضیح می دهند رو هم گوش بده….

پخش آنلاین فایل صوتی توضیح برنامه:

خرید برنامه ۴ ماهه با ۵۰% تخفیف:(کد تخفیف ۵۰ درصد تا ۱ اسفند فقط برای ۵۰ نفر اول کد تخفیف:۵۰mykonkoor170)

برای دانلود برنامه برروی دکمه ی خرید برنامه کلیک کنید  چنان چه کد تخفیف  دارین بعد از کلیک بر روی خرید برنامه در صفحه ی بعد کد خود را وارد کنید.بعد از پرداخت لینک دانلود برای شما به نمایش در خواهد آمد و به ادرس ایمیل شما ارسال خواهد شد.در صورت عدم موفقیت در دانلود لینک به ایمیل شما ارسال خواهد شد پس ایمیل را به دقت وارد کنید.

(انسانی ها برنامه ی تجربی نظام قدیم رو خریداری کنند و دروس اصلیشون رو طبق راهنما جایگزین کنند)

برنامه ۴ ماهه تجربی نظام قدیم

۲۴۰ هزارتومان
 • پکیج کامل ۴ ماهه
 • مشاور خصوصی
 • پشتیبانی کامل
 • فایل های طلایی

برنامه ۴ ماهه تجربی نظام جدید

۲۴۰ هزارتومان
 • پکیج کامل ۴ ماهه
 • مشاور خصوصی
 • پشتیبانی کامل
 • فایل های طلایی

برنامه ۴ ماهه ریاضی نظام قدیم

۲۴۰ هزارتومان
 • پکیج کامل ۴ ماهه
 • مشاور خصوصی
 • پشتیبانی کامل
 • فایل های طلایی

برنامه ۴ ماهه ریاضی نظام جدید

۲۴۰ هزارتومان
 • پکیج کامل ۴ ماهه
 • مشاور خصوصی
 • پشتیبانی کامل
 • فایل های طلایی

سوالات شما در باره ی برنامه

سوال اول!

هرکی موفقیتشو می خواد،از برنامه استفاده کنه!

سوال دوم!

موفقیتت بدون شک تضمینه!

سوال سوم!

۷/۵ ساعت مطالعه در روز

سوال چهارم!

مشاوره خصوصی هم داری...

سوال پنجم!

هزینش به شدت پایینه

سوال ششم!

برنامه ویژه نمونه اش هم خاصه!

میزان مفید بودن مطلب
میزان کیفیت مطلب
میزان رضایتمدنی شما
میانگین
امتیاز این مطلب
امتیاز دهی به برنامه 4 ماهه دکتر سروش افشار
5