پشتیبانی محصولات و رزرو وقت مشاوره با دکتر سروش افشار

پکیج برنامه ریزی روزانه ۶ ماهه تا کنکور ۹۹

 

 

 

پکیج برنامه ریزی روزانه ۶ ماهه تا کنکور ۹۹

دو پیکج مجزا هم برای نظام قدیم(دوم،سوم و پیش دانشگاهی ) و هم برای نظام جدید(دهم،یازدهم،دوازدهم):

توجه:داوطلبان کنکوری نظام جدید (دهم،یازدهم و دوازدهم)پکیج برنامه منطبق با کتاب درسی خود را دریافت کنند و داوطلبان پشت کنکوری نظام قدیم(دوم،سوم و پیش دانشگاهی)برنامه ی مختص کتاب های خود را در پایین دریافت نمایند)

درود بر همه ی شما کنکوریهای عزیز!

باز هم یک خدمت دیگر از مشاورین ((کنکور من)) برای شما عزیزان

بعد از مدتها انتظار و درخواست های مکرر شما پکیج برنامه ریزی روزانه ۶ ماهه تا کنکور ۹۹ ویژه ی عاشقان رتبه برتر شدن !

داستان ما:

چندین سال است که دکتر افشار و دستیارانشون در حال اماده سازی برنامه های ۴ ماهه و ۲ ماهه و تابستان برای شما عزیزان هستند.اما این بار دکتر افشار ایده ی آماده سازی برنامه ۶ ماهه را ویژه ی کنکور ۹۹ و با توجه به تغییرات آن دادند.خود دکتر شخصا مدیریت برنامه ریزی را بر عهده گرفتند.

این بود که برنامه ی ۶ ماهه تا کنکور بدنیا اومد! با این برنامه در این زمان به رشته ی مورد علاقت تو دانشگاه مورد علاقت می رسی به شری که به حرفای دکتر پله پله گوش کنی.

نظرات بی نظیر شما:

اونقدر انرژی مثبت و پیام های خوب و زیبا از شما دریافت کردیم تا بالاخره امسال هم برنامه ۶ ماهه تا کنکور رو  برایشما رتبه برترهای آینده با افتخار تقدیم میکنیم!این برنامه علاوه بر همه ی ویژگی هایش که در زیر می خوانید ، مهم ترین ویزگی این برنامه آموزش روش های طلایی مطالعه و تست زنی دروس است که کوله باری از تجربه ی مشاوران و اساتید در آن نهفته است و رمز کنکور استفاده از این روش های طلایی ابداعی و تجربه ی اساتید خواهد بود تا شما آزمون و خطا نکنین.

در این برنامه برنامه ریزی دقیق از روی منابع حرفه ای معرفی شده برات انجام شده است، آن قدر دقیق نوشته شده که برای مثال تو برنامه بهت گفته می شه:

(( د۱)فلان فصل از فلان کتاب رو این مقدار در فلان روز ها و با این زمان های مطالعاتی و با این روش بخون.ت۱)سپس در این زمان ، این مقدار تست بزن . د۲)سپس در این زمان دوباره از روی این منبع با روش مطالعاتی نقره ای دوره کن .د۳) واسه باره سوم با این روش نهایی طلایی دوره کن . ت۲)دوباره با روش نقره ای تست زنی در این زمان تست بزن و ت۳) سپس تست نهایی رو با روش طلایی تست زنی آموزش داده شده بزن))

راستی تو این برنامه به صورت مستقیم با دکتر سروش افشار در ارتباط خواهی بود و میتونی سوالاتت رو بپرسی و علاوه بر اون تو برنامه توسط تیم دکتر کنترل هم میشی که برنامتو درست و دقیق اجرا می کنی یا نه!دکتر سروش افشار به سخت گیر بودن معروفه! پس حتما ایشان و تیمشان کنترلت خواهند کرد!علاوه بر اون در بازه های مشخص پرسش و آزمون آنلاین هم خواهی داشت.

 

ویژگی های کلی پکیج برنامه ریزی روزانه ۶ ماهه تا کنکور ۹۹:

۱-برنامه ریزی روزانه دقیق ساعتی نوسط دکتر سروش افشار برای ۶ ماه با روش ابداعی ایشان

۲- ۳ دور مطالعه و دوره ی دروس پایه و پیش از روی منابع و جزوات خاص حرفه ای معرفی شده همراه با روش استفاده

۳- ۳ دور تست زنی حرفه ای با ۳ روش پیوسته و متفاوت ابداعی دکتر سروش افشار برای تسلظ شما

۴- آموزش روزش های طلایی تست زنی و مطالعاتی که شما را از دیگران منتمایز خواهد کرد.

ویژگی های جدید پکیج برنامه ریزی روزانه ۶ ماهه تا کنکور ۹۹ :

۱- فایل های صوتی مخصوص هر هفته: امسال با برنامه هر هفته یک فایل مشاوره ای صوتی از استاد رو خواهید داشت و استاد بصورت کاملا واضح و شفاف هدف برنامه و نحوه ی اجرای هر برنامه رو بصورت کامل برای شما توضیح میده جوری که احساس میکنید بصورت اختصاصی داره فقط و فقط به شما مشاوره میده! پس خیالت راحته که برنامه های هر هفته رو به درستی اجرا میکنی و میتونی خیلی زود پیشرفت کنی.

 

۲-فایل های صوتی مکمل : علاوه بر فایل های صوتی مخصوص هر هفته پس از خرید برنامه قسمتی با عنوان فایل های صوتی مکمل دریافت میکنید ! حالا این فایلها به چه دردی میخورن؟!

استاد  در این فایلها هفته به هفته کار شما رو سخت تر میکنه! یعنی شما باید علاوه بر اجرای برنامه اصلی تون این برنامه مکمل رو استفاده کنید تا کاملا تقویت بشید و بتونید خیلی زودتر از اونچه که فکرشو میکنید به هدف خودتون برسید!

در این فایلهای مکمل هر هفته یک برنامه خاص به شما داده میشه و شما ملزم به اجرای اون برنامه خاص تا روز کنکور هستید! بله درست متوجه شدید تا روز کنکور! این برنامه مکمل دقیقا انجام دادن کارهایی هست که رتبه های برتر انجام میدن و استاد عزیز برای شما هر هفته یک سورپرایز و یک برنامه مکمل رو آموزش خواهند داد.

۳-علاوه بر همه ی اینها امسال در برنامه ۶ ماهه فایل های متنی شامل اسرار تست زنی ، روش های مطالعه درسهای مختلف، نکات طلایی مشاوره ای کنکور و کلی مطالب مفید دیگه با خرید برنامه براتون ارسال میشه که مطمعن باشید ازش کلی استفاده خواهید کرد.

پس یادتون باشه:

این سه ویژگی بزرگ و شگفت انگیز که به برنامه اضافه شده مسلما باعث میشه تا کنکوریها با دید بسیار واضح و روشن و بدون هیچ ترس و اضطرابی و با دونستن همه ی نکات و عوامل موفقیت ،با اجرای یک برنامه دقیق و منسجم به آرزوهای زیبای خودشون برسن!

پس وقت رو تلف نکنید! مهم نیست تا الان چقدر درس خوندید! مهم نیست در چه سطحی هستید! از خدای مهربون کمک بخواید و فقط با اراده و انگیزه شروع کنید و پس از خرید برنامه مو به مو اون رو اجرا کنید و به همراه اون از فایلهای صوتی استاد و برنامه ی مکملی که ایشون بهتون میدن استفاده کنید تا در پایان معجزه رو احساس کنید!

در پایان از پشتیبانی و زحمات دکتر سروش افشار به عنوان مدیریت سایت ((کنکور من)) بی نهایت تشکر میکنم که همیشه با نظرات و تجربیاتشون ما رو راهنمایی کردن و از آقای هم ممنونیم که همیشه پشتیبان طرح های خوب و بی نظیر برای کنکوریهای عزیز هستند…

با توجه به مشخص شدن اهمیت داشتن یک برنامه جامع برای زمان باقی مانده کنکور تیم مشاوره ای کنکور من برنامه ای در قالب ۲۴ هفته یا به عبارتی در ۶ ماه تهیه و تدوین نموده است تا بتواند دانش اموزان عزیز را در این زمان باقی مانده یاری دهد.

چه کسانی میتوانند از برنامه ویژه استفاده کنند:

همه ی دانش اموزان و همه ی افرادیکه عاشق رتبه برتر شدن هستند و از بی برنامگی خسته شده اند میتوانند از این برنامه استفاده کنند. حتی اگر تابحال مطالعه جدی نداشته اید و نتوانستید انطور که انتظار داشته اید مطالعه کنید این برنامه بهترین انتخاب برای شماست.

ویژگی های قبلی  پکیج برنامه ریزی روزانه ۶ ماهه تا کنکور ۹۹:

۱-در این برنامه ۹۹% از مباحث مهم کل کتاب های درسی برای دوبار کاملا مطالعه و خوانده خواهند شد و علاوه بر آن تست زنی نیز میشوند.

۲-در برنامه برخی مباحثی که نیاز به مطالعه ی طولانی مدت و مستمر داشته اند و بنظر مشاورین کنکور من سوال خیز نبوده اند حذف شده است تا دانش اموزان بیشتر تمرکز خود را روی مطالب مهم تر قرار دهند.

۳- برنامه ها بصورت هفتگی میباشد . بدین صورت که برای هروز شما یک برنامه ویژه در نظر گرفته شده است و نحوه ی استفاده از برنامه نیز در ذیل ان همراه با توضیحات فراوان آورده شده است .

۴-ویژگی فوق العاده این برنامه زمانی اشکار میشود که حتی دانش اموزانی که تا بحال هیچ مطالعه ی جدی نداشته اند میتوانند در مدت ۶ماه باقی مانده تا کنکور به نحو احسن از ان استفاده کنند و قطعا نتیجه ی مطلوبی بگیرند.

۵-علاوه بر داشته برنامه منابع مهم و استاندارد تستی نیز در اختیار دانش اموزان قرار خواهد گرفت . پس دانش اموز نیاز به هیچ چیزی نخواهند داشت و تنها کاری که باید بکند تهیه منابع و اجرای برنامه با دقت و بطور کامل خواهد بود.

۶-نه تنها در این برنامه مطالب کنکور سه بار با کیفیت بالا مطالعه خواهند شد بلکه تست های کنکور های ده سال اخیر نیز بصورت مفهومی بررسی و خلاصه نویسی خواهند شد. این نکته بسیار حائز اهمیت است چون تقریبا هر سال درصدی ازسوالات کنکور از سوالات سالهای قبل و مشابه انها طرح میشود و تسلط به کنکورهای سالهای پیشین میتواند نتیجه ی شگرفی داشته باشد.

۷-درست است که برنامه برای ۶ماه تهیه و تدوین شده است اما هر دانش اموزی بنا به شرایط و موقعیت خود میتواند انرا برای خود شخصی سازی کرده و از ان استفاده کند . بنابراین برنامه کاملا انعطاف پذیر بوده و میتوانید انرا بنا به شرایط خود تغییر دهید.

۸-در برنامه ی مذکور بیشترین توجه به مباحثی شده است که اولا سریع و اسان یاد گرفته میشوند و ثانیا بیشترین سهم  سوالات را در کنکورهای سالهای اخیر داشته اند .

۹-این برنامه کاملا خود اموز بوده و بدون انکه به مشاور دسترسی داشته باشید میتوانید از ان استفاده کنید . ضمن انکه حتما فایل روش استفاده از برنامه را بدقت بخوانید تا با کلیات برنامه و روش کار اشنا شوید .

 

هزینه ی اصلی این برنامه حرفه ای ۶۰۰ هزار تومان است اما به مدت محدود با تخفیف ویژه فقط ۱۴۹ تومان قرار دادیم. تا بتوانیم سهم کوچی در موفقیت شما داشته باشیم.باید بگم این هزینه ۱/۱۰ هزینه ی مشاوره وب سایت در مدت برنامه می باشد اما قیمت برنامه را مثل همیشه به حداقل قیمت گذاشته ایم. گفتیم و باز هم می گوییم:موفقیت تنها هدیه ی ما به شما است. 

 

برای دانلود پکیج برنامه ریزی روزانه ۶ ماهه تا کنکور ۹۹، بر روی دکمه ی پرداخت کلیک کنید و بعد از پرداخت لینک دانلود برای شما به نمایش در خواهد آمد.

 

خرید برنامه ریزی روزانه ۶ ماهه تا کنکور(دهم،یازدهم،دوازدهم):

 

خرید پکیج برنامه ریزی روزانه ۶ ماهه تا کنکور (دوم،سوم و پیش دانشگاهی):

امتیاز این مطلب
22
برچسب ها :

22 دیدگاه

 • Avatar نازنین
  2 سال پیش

  با سلام و خسته نباشید. این پکیج رو اگ الان بخریم ک دی ماه هست، میتونیم انجام بدیم و درسارو تموم کنیم و رتبه بیاریم؟؟؟

  • Avatar دکتر افشار
   2 سال پیش

   سلامبله.

 • Avatar شادی
  9 ماه پیش

  سلام . خسته نباشید . من امسال پشت کنکوری نظام قدیمم و میخوام کنکور تجربی ۹۸ شرکت کنم . آیا میتونم از این برنامه برای کنکور “امسال” استفاده کنم و از الان ک وسط آذر هست تا وسط خرداد (۶ماه) بخونمش؟؟

  • Avatar دکتر افشار
   8 ماه پیش

   این برنامه تا ۷ دی قابل تهیه و اجرا است.

 • Avatar یلدا
  8 ماه پیش

  سلام،برنامتونو تهیه کردم فوق العاده بود مرسی دکتر افشاررررر

  • Avatar دکتر افشار
   8 ماه پیش

   خواهش میکنم.

 • Avatar نیلوفر
  8 ماه پیش

  برنامتون عالی بود،قطعا با این برنامه امسال می ترکونم.دمتون گرم.

  • Avatar دکتر افشار
   8 ماه پیش

   مگه غیره اینه 😀

 • Avatar فرید
  8 ماه پیش

  من برنامرو خریدم،به چند تا از دوستامم گفتم بخرین،واقعا عالیه این برنامه.راستی دکتر افشار با من در ارتباط خواهند بود؟

  • Avatar دکتر افشار
   8 ماه پیش

   بله طبق پروتوکل داخل برنامه پیش برین راه های ارتباطی هست.موفق باشین.

 • Avatar دریا
  8 ماه پیش

  واقعا نمونه نداره تیمتون.یه دنیا ممنون از شما و دکتر.

  • Avatar دکتر افشار
   8 ماه پیش

   ان شالله رتبه بشین.

 • Avatar بینام
  8 ماه پیش

  نمونه ای از برنامه میشه لطف کنید چند روزشو بزارید

  • Avatar دکتر افشار
   7 ماه پیش

   بهترین بودن نمونه ی ما است…

 • Avatar Mary
  8 ماه پیش

  باسلام و خسته نباشید
  اگر نتونستیم برنامه ی یک روز رو ب طور کامل اجرا کنیم چکار باید کنیم؟

  • Avatar دکتر افشار
   7 ماه پیش

   سلام بخش جبرانی در نظر گرفته شده.

 • Avatar امیر
  8 ماه پیش

  درود،من برنامرو دانلود کردم ولی فایل مشکل داره، اکسترکت نمیشه و پوشه حاصل خالیه، چکنم؟

  • Avatar دکتر افشار
   7 ماه پیش

   سلام به ایمیلتون مراجعه کنید.هنگام دانلود سیستمتون قطع شده.مشکلتون رو تیم فنی برطرف کردند.موفق باشید.

 • Avatar نجلا
  8 ماه پیش

  سلام خواهش میکنم پاسخ من رو بدید من وضعیت مالی خوبی ندارم وامسال هنوز شروع نکردم سوال اولم اینه اگه این برنامه بخرم کمکم میکنه اخه تو این اوضاع اقتصادی باید از نونم بزنم واینو بخرم وسوال دومم این برنامع چقد اینترنت مصرف میکنه وسوم من دیدم نوشته رسید خرید رو از ایمیل بردارم من از ایمیلم هیچی سردر نمیارم میترستم پول بریزم ونتونم برنام رو دانلود کنم

  • Avatar دکتر افشار
   7 ماه پیش

   سلام.قطعا بی شک بهترین برامه و جدید ترین در این امر هست.بدون استرس خرید کنید مصل همیشه پشتیبان شما هستیم.

 • Avatar کیارش
  8 ماه پیش

  آیا این برنامه همون برنامست که یه چهار ماهه و یه دوماهه داره؟اگر اونه عالیه

  • Avatar دکتر افشار
   7 ماه پیش

   سلام آپدیت جدید برنامه است.

Call Now Button