پشتیبانی محصولات و رزرو وقت مشاوره با دکتر سروش افشار

برنامه ریزی روزانه ۲ ماهه پایه (کتب جدید و قدیم)

برنامه 2 ماهه پایه

برنامه ریزی روزانه ۲ ماهه پایه (کتب جدید و قدیم)برای کتاب های دهم و یازدهم و هم چنین برنامه ی مجزا برای دوم و سوم دبیرستان بر اساس کتاب های قدیم.

دو نوع برنامه ریزی روزانه پایه بر طبق کتاب های جدید دهم . یازدهم و هم چنین برنامه ی مجزا بر اساس کتاب های قدیم دوم و سوم دبیرستان

این برنامه این بار مستقیما توسط دکتر سروش افشار نوشته شده است.

طرح ویژه گام اول وبسایت کنکور من: شروع طوفانی !

همه ی ما اهمیت و ارزش دوران تابستان را میدانیم.تعطیلی مدارس و داشتن زمان  فوق العاده زیاد این امکان رو به شما میده تا از رقباتون سبقت بگیرید و به رشته های بی نظیر در بهترین دانشگاه ها برسید! باتوجه به اهمیت تمامی این موارد این برنامه ی فوق العاده در ۸ هفته برای شما عزیزان تهیه و تدوین شده . از ویژگی های خوب این برنامه اینه که شما میتونید تمام مباحث پایه یعنی مباحث سالهای دوم و سوم رو در تمامی دروس مطالعه، مرور و حتی تست زنی کنید! حتی در برخی دروس مباحث دوبار بصورت کامل مرور خواهند شد!

کسانی که برنامه را خریداری کرده اند برای تابستان و ادامه ی راه به طور مستقیم با دکتر سروش افشار در ارتباط خواهند بود و به صورت خصوصی توسط ایشان مشاوره می شوند.برای ارتباط  و مشاوره با دکتر ، طبق دستورالعمل موجود در برنامه اقدام کنید.

برنامه ی ویژه پایه برای کنکور ۹۸(لازم به ذکر است به علت نزدیک شدن به پایان تابستان و در خواست دوستان برنامه را به صورت کم تر و ۲ ماهه آماده کردیم و فقط بخش دوره ها در برنامه محدود تر شده تا دوستانی نیز که شروع نکرده اند خودشان را به برنامه و کنکور برسانند)

درود بر همه ی کنکوریهای ۹۸ عزیز!

باز هم وبسایت ((کنکور من )) و بازهم خدمتی دیگر برای شما عزیزان که میخواهید تابستان بی نظیری رو پشت سر بگذارید!

همه ی ما اهمیت و ارزش دوران تابستان را میدانیم. بارها و بارها شنیده ایم که رتبه های برتر آنهایی هستند که نهایت استفاده را از دوران تابستان ببرند.

تعطیلی مدارس و داشتن زمان  فوق العاده زیاد این امکان رو به شما میده تا از رقباتون سبقت بگیرید و به رشته های بی نظیر در بهترین دانشگاه ها برسید!

باتوجه به اهمیت تمامی این موارد این برنامه ی فوق العاده در ۸ هفته برای شما عزیزان تهیه و تدوین شده .

از ویژگی های خوب این برنامه اینه که شما میتونید تمام مباحث پایه یعنی مباحث سالهای دوم و سوم رو در تمامی دروس مطالعه، مرور و حتی تست زنی کنید! حتی در برخی دروس مباحث دوبار بصورت کامل مرور خواهند شد!

این امکان وجود داره ! زیرا اگر بتونید با یک برنامه منظم و هدفمند پیش برید حتما میتونید از وقتتون نهایت استفاده رو ببرید.

پس وقت رو تلف نکنید و سریعا برای دریافت برنامه اقدام کنید چون فردا دیر است!

در ضمن این برنامه برای دانش اموزان تجربی تهیه شده اما با قطعیت میگم دانش اموزان ریاضی و انسانی هم میتونن از برنامه بی نظیر دروس دیگه استفاده کنند و درسهای اختصاصی خودشون رو با توجه به شرایط خاصشون تغییر بدن! کما اینکه خیلی از بچه های ریاضی و انسانی همین کارو کردن !

و نکته ی اخر اینکه هرکس بنابه تلاش خودش میتونه از این برنامه نتیجه بگیره! هرکس پشتکار و زحمت بیشتری بکشه به رتبه های بهتری هم میرسه! اما من تضمین میکنم که اگر دانش اموزی کاملا منطبق  با این برنامه  پیش بره انشالله با یک پایه قوی پا به سال سرنوشت ساز چهارم  خواهد گذاشت . البته این حداقل قضیه اس!

در پایان از پشتیبانی و زحمات دکتر سروش افشار به عنوان مدیریت سایت ((کنکور من)) بی نهایت تشکر میکنیم که این پکیج حرفه ای رو برای شما کنکوری های ۹۸ نوشتند تا کنکور خودتون رو بترکونید…

مقدمه : شاید یکی ازمهمترین عوامل موفقیت یا عدم موفقیت دانش اموزان در کنکور نداشتن برنامه هدفمند و مدون و عدم یکپارچگی آن باشد . هرساله بسیاری از دانش اموزان با انکه وقت و هزینه ی بسیاری صرف موفقیت خود در کنکور میکنند، اما متاسفانه به نتیجه ی مطلوب نمیرسند و سرخورده و ناامید میشوند.

بنابراین یک دانش اموز کنکوری باید برنامه ای کاملا هدفمند و منسجم داشته تا با خیال راحت و اسوده بتواند مباحث را در درجه ی اول با کیفیت مطلوب و در حد استاندارد کنکور مطالعه کند و مهم تر از ان بتواند انهارا مرور و تکرار نماید. شاید بعضی اوقات اهمیت مرور و تکرار کم رنگ در نظر گرفته شده باشد اما نتایج دانش اموزان موفق در کنکورهای سالهای اخیر نشان میدهد قریب به اکثر رتبه های برتر کنکور انهایی بودند که بیشترین مرور و تکرار مطالب را نیز داشته اند.

با توجه به مشخص شدن اهمیت داشتن یک برنامه جامع برای دوران تابستان مشاورین وبسایت کنکور من اینبار برنامه ی ده هفته ای  را برای کنکوریهای ۹۸ تهیه و تدوین کرده اند.

چه کسانی میتوانند از برنامه ویژه استفاده کنند:

همه ی دانش اموزان و همه ی افرادیکه عاشق رتبه برتر شدن هستند و میخواهند با پایه ای قوی وارد سال چهارم بشوند میتوانند از این برنامه استفاده کنند.

ویژگی های برنامه ۸ هفته ای :

۱-در این برنامه مباحث سال دوم و سوم در همه ی درسها حداقل یک مرتبه و در بعضی دیگر دو مرتبه مطالعه، مرور و تست زنی خواهند شد.

۲- در برنامه برخی مباحثی که نیاز به مطالعه ی طولانی مدت و مستمر داشته اند و بنظر مشاورین کنکور من سوال خیز نبوده اند حذف شده است تا دانش اموزان بیشتر تمرکز خود را روی مطالب مهم تر قرار دهند.

۳- برنامه ها بصورت هفتگی میباشد . بدین صورت که برای هروز شما یک برنامه ویژه در نظر گرفته شده است و نحوه ی استفاده از برنامه نیز در ذیل ان همراه با توضیحات فراوان آورده شده است .

۴- علاوه بر داشته برنامه منابع مهم و استاندارد تستی نیز در اختیار دانش اموزان قرار خواهد گرفت . پس دانش اموز نیاز به هیچ چیزی نخواهند داشت و تنها کاری که باید بکند تهیه منابع و اجرای برنامه با دقت و بطور کامل خواهد بود.

۵- در برنامه ی مذکور بیشترین توجه به مباحثی شده است که اولا سریع و اسان یاد گرفته میشوند و ثانیا بیشترین سهم  سوالات را در کنکورهای سالهای اخیر داشته اند .

۶- این برنامه کاملا خود اموز بوده و بدون انکه به مشاور دسترسی داشته باشید میتوانید از ان استفاده کنید . ضمن انکه حتما فایل روش استفاده از برنامه را بدقت بخوانید تا با کلیات برنامه و روش کار اشنا شوید

این نوید را با تمام دوستانی که از این برنامه استفاده می کنند می دهیم ،کسانی که برنامه را خریداری کرده اند برای تابستان و ادامه ی راه به طور مستقیم با دکتر سروش افشار در ارتباط خواهند بود و به صورت خصوصی توسط ایشان مشاوره می شوند.برای ارتباط  و مشاوره با دکتر ، طبق دستورالعمل موجود در برنامه اقدام کنید.

 هم چنین بعد از به پایان رسیدن برنامه ، برنامه ی بعدی برای فصل پیش رو آماده ی دریافت خواهد بود.یک سال با بهترین برنامه ریزی با شما خواهیم بود تا شعار همیشگی “کنکور من” را به شما اثبات کنیم.

هزینه ی این برنامه حرفه ای رو فقط و فقط ۱۲۰ هزار تومان فرار دادیم تا بتوانیم سهم کوچی در موفقیت شما داشته باشیم.باید بگم این هزینه ۱/۳ هزینه ی مشاوره وب سایت در مدت برنامه می باشد اما قیمت برنامه را مثل همیشه به حداقل قیمت گذاشته ایم. گفتیم و باز هم می گوییم:موفقیت تنها هدیه ی ما به شما است. 

نکته ی مهم:کد تخفیف ۱۰ درصدی به تعداد محدود برای شما قرار داده شده است.برای دریافت کد تخفیف وارد کانال تلگرام مای کنکور شوید.این کد ها محدود و فقط برای ۳۰ نفر اول قابل استفاده خواهد بود.آدرس کانال تلگرام:mykonkoor@

Telegram-icon

برای دانلود برنامه ریزی روزانه ۲ ماهه پایه ، بر روی دکمه ی پرداخت کلیک کنید و بعد از پرداخت لینک دانلود برای شما به نمایش در خواهد آمد.

خرید برنامه ریزی روزانه ۲ ماهه پایه دهم و یازدهم بر طبق کتاب های جدید :


خرید برنامه ریزی روزانه ۲ ماهه پایه دوم و سوم دبیرستان بر طبق کتاب های قدیم:

امتیاز این مطلب
32
برچسب ها :
Avatar
نویسنده مطلب دکتر افشار

32 دیدگاه

 • Avatar نگار
  4 سال پیش

  ممنونم تیم کنکور من، ممنونم…از امتحان نهایی با شمام و مطمئنم که امسال موفق خواهم شد.

 • Avatar محمد
  4 سال پیش

  همونطور که قولشو داده بودید.مرسی استاد گلستانه.

 • Avatar نرگس
  4 سال پیش

  سلام.من برنامرو خرداری کردم ، اول باید بگم که یک تشکر ویژه از تیم کنکور من به ویژه استاد گلستانه دارم.یک سوال داشتم اونم اینه که یک سوال داشتم از استاد گلستانه ، همونطور که گفته بودید می تونم از مشاوره ی ایشون بهره مند بشم تا مشکلم رو برطرف کنم؟

 • Avatar sojeila
  4 سال پیش

  برنامه حوبیه امیدوارم بتونم با این برنامه موفق بشم

 • Avatar مینا
  4 سال پیش

  واااااااای من قبلا سایت شمارو دیده بودم ..برنامه رو هم گرفتم به دوستامم معرفی میکنم ممنون

 • Avatar نیلوفر
  4 سال پیش

  من امسال پشت کنکور میمونم.امروز این برنامرو خریدم.فوقالعادستتت…….ممنوننننننننننن

 • Avatar احمد
  4 سال پیش

  اگر یک سایت کنکوری خو باشه اونم همینه…دوست داریم کنکور من…مخصوصا دکتر افشار و استاد گلستانه.

 • Avatar رضاییان
  4 سال پیش

  منم پشت کنکور موندم.دوستام گفتن این برنامرو بگیرم.امیدوارم خو باشه چون من به دوستم اعتماد دارم.

 • Avatar شقایق
  4 سال پیش

  شک نکنین به این برنامه.کم ترین قیمت بهترین برنامه.من خودم قبلا مشاور داشتم اما نصف این بنرامرم نمی داد اونوقت ۵ برابر پول می گرفت.مرسی کنکور من با وجدان

 • Avatar شقایق
  4 سال پیش

  یعنی واقعا به درد بخور هست این برنامه؟میشه همزمان با برنامه مشکلاتمو با استاد گلستانه در میون بگذارم؟

  • Avatar Afshar
   4 سال پیش

   قطعا.بعد از تهیه ی برنامه می توایند در ساعات معلوم با استاد گلستانه ارتباط برقرار کنید و سوالات و مشکلات خود را برطرف کنید.موفق باشید.

 • Avatar شایان
  4 سال پیش

  من بنرنامرو گرفتم اما به نظرم بیکی دو تا از منبع هاش متوسط اند.من به منابع حرفه ای تر نیاز دارم.استاد گلستانه رو می تونم با هاشون در تماس باشم؟البته اینم بگم که همه چیزش عالیه.منتظر پاسختون هستم.

  • Avatar Afshar
   4 سال پیش

   بله حتما.استاد گلستانه در بخش مشاوره آنلاین وب سایت طبق برنامه ی اعلام شده آنلاین خواهند بود.نظر لطفتونه.گفتیم و باز هم می گیم موفقیت تنها هدیه ی ما به شما است.

 • Avatar علی
  4 سال پیش

  من نظرم رو زود تر از اینا گذاشتم اما گویا تایید نشده.جناب مدیریت محترم زود تر تایید بفرمایید…یک سوال پرسیده بودم اونم این که ایا می تونم جای دو درس با هم عوض کنم یا نمیشه؟ اتساد گلستانه کی ها در سایت آنلاین هستند؟

  • Avatar Afshar
   4 سال پیش

   با عرض پوزش از دیر تایید شدن نظر شما.برنامه همونطور که گفته شده و با بررسی های دقیق دکتر افشار بوده و بسیار منعظف است.حتما سوال خودتون رو از استاد گلستانه بپرسید.استاد معمولا روز های زوج بعد از ظهر ها انلاین هستند.موفق باشید.

 • Avatar رها
  4 سال پیش

  برنامه به نظرم خوب اومد.اما بعضی از درسا دوره کم تری دارند.بعضیا دوره بیشتری.ایا در برنامه های بعدی بیشتر دوره می شند اونا؟ یا نه؟ مرسی از شما.

  • Avatar Afshar
   4 سال پیش

   بله.همونطور که می دونید در برنامه ی پاییز برنامه ی فوق ادامه پیدا می کنند و تمرکز برروی دروس پیش و دوره ی پایه خواهند بود و به نحوی دوره تکمیل است که برای شما که برنامه تابستون رو داشتید دوره بیشتر و کسب تسلط بیشتر بر مباحث است و برای کسایی که تا حالا شروع نکردند و دروس پایرو مطالعه نکردند،نیز قبال استفاده خواهد بود تا از برنامه و کنکور عقب نمانند.پس نگران نباشید به شدت روی برنامه فکر شده و تمرکز شده.موفق باشید.

 • Avatar شمیم
  4 سال پیش

  با سلام خدمت استاد گلستانه من برنامه رو خریداری کردم اما متاسفانه برای باز کردن فایل های pdfپسورد ازم میخاد راهنمایم کنید ممنون.

  • Avatar Afshar
   4 سال پیش

   پسورد فایل مربوطه به ایمیل شما ارسال شد.موفق باشید.

 • 4 سال پیش

  با سلام من امسال سوم تجربی ام کنکور ما سال ۹۶است اما من قصد دارم از الان شروع کنم من میخواستم زودتر یعنی از تیر شروع کنم ولی نشد اگه الان شروع کنم دیره؟!؟!میخوام زیستو شیمی دومو خوب بخونمو تست بزنم آیا تو این یک ماهو چند روز دیگه میتونم این درسارو بخونم؟!؟؟معدل سال دومم۱۹فیکس شد توروخدا بگین واسه همین مدته کوتاه روزا چند ساعت درس بخونم ؟!؟!ممنون از سایته خوبتون

  • Avatar Afshar
   4 سال پیش

   سلام.برای موفقیت در کنکور مخصوصا کنکور تجربی بهترین زمان برای شروع تابستان سال سوم هست یعنی همان دو سال زودتر.به نظر من حتما در مشاوره ی مستمر یک هفته ی وب سایت ثبت نام کنید تا مشاوران منابع مورد نیاز و اصول مطالعه درست و برنامه ریزی روزانه ی حرفه ای رو در اختیارتون بگذارند تا آزمون و خطا نکنید.موفق باشید.

  • 4 سال پیش

   چجوری‌ باید ثبت نام کنم؟!؟!یعنی به کدوم بخش مراجعه کنم؟!؟ممنون

  • Avatar Afshar
   4 سال پیش

   برای ثبت نام در مشاوره به لینک http://mykonkoor.ir/%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D8%B4%D8%A7%D9%88%D8%B1%D9%87/ رفته و یا از منوی “مشاوره آنلاین و تلفنی کنکور” سپس برروی قسمت “ثبت نام مشاوره” کلیک کنید.فرم ثبت نام را پر کنید و منتظر تماس مشاور خود باشید.موفق باشید.

 • 4 سال پیش

  بابت راهنمایی شما ممنونم آقای دکتر

 • Avatar ali
  4 سال پیش

  دکتر گلستانه عزیز بخوانند

  به نظر شما کسی که امسال کنکور انسانی داده میشه بهش به عنوان مشاور رشته تجربی/ریاضی نگاه کرد ؟ یکی از وبلاگ ها همچین ادعایی داره که من مشاورم و همایش برگزار می کنم فلان می کنم و جدیدا زیر صوت هایی که در خوابگاه ضبط کرده می نویسه ” استاد ” …
  درصورتیکه طبق استعلامات گرفته شده ایشان خودش کنکوری ۹۴ بوده و رتبه جالبی هم کسب نکرده و چند هفته ای هست داره میره دانشگاه
  فقط با هدف مالی ماهیانه ۲۵۰ تومن برای پشتیبانی کنکور پول میگیره و تبلبیغات میکنه .
  آیا ایشان در ۳ سال اخر دبیرستانش چیزی از زیست و شیمی و فیزیک و ریاضی بلده که به خودش میگه بروزترین مشاور کنکور ….
  آیا استاد حسن … صلاحیت و تجربه مشاوره کنکور داره یا یک سودجو بیشتر نیست ؟

  لطفا بخوانید و نشر بدین

  • Avatar Golestaneh
   4 سال پیش

   سلام دوست عزیز

   بهرحال هرکسی که ادعایی میکنه باید در درجه ی اول سابقه درخشان و تجربه ی زیادی داشته باشه

   و متاسفانه در این اشفته بازار کنکور هرکس ادعایی داره و مبالغ کلانی رو طلب میکنند.

   تنها راه موفقیت برای هر کسی مطالعه و تمرین زیاد هستش . بهترین مشاور ایران هم نمیتونه کسی رو رتبه برتر کنه .

   مشاوران فقط جنبه ی راهنمایی و نشان دادن مسیر درست رو دارند

   هرمشاوری حتی اگر سوالات کنکور رو هم به شما بده ارزش هزینه ماهیانه با این مبلغ رو نداره

   امیدوارم که شما دانش اموزان گول این افراد رو نخورید و با تمرکز به موفقیت خود فکر کنید

 • Avatar شمیم
  3 سال پیش

  وای عالیه…من کلی از دوستام از این برنامه ی شما استفاده کرده بودند منم منتظر بودمم…مرسی مای کنکوررررر

 • Avatar نرگس
  3 سال پیش

  من امروز خریدم برنامرو فوق العاده است.مای کنکور نماید یک تیم مسنجم با مدیریت عالیه…مرسی دکتر افشار.مرسی استاد گلستانه.

  • Avatar Afshar
   3 سال پیش

   خواهش می کنیم.موفق باشید.

 • Avatar رضا
  3 سال پیش

  والی عالی بود.مثل همیشه.مای کنکور یا کنکور من سابق فوق العاده بودی مثل همیشه.ممنونم استاد ممنونم دکتر افشار یه دونه اید…

 • Avatar مهدی رحیمی
  3 سال پیش

  باسلام من فارغ التحصیل هستم و فعلا شروع نکردم آیا برنامه دوماهه
  به درد من می خورد

  • Avatar Golestaneh
   3 سال پیش

   سلام دوست عزیز
   بسیار میتونه کمک کننده باشه چون اولا برنامه خود اموز هستش و میتونید بدون نیاز به مشاور اون رو اجرا کنید. دوما بدلیل انکه فارغ التحصیل هستید و وقت زیادی دارید میتونید برنامه رو براحتی اجرا کنید و در اخر حتما باید با یه برنامه ی منسجم و هدفمند درس بخونید و این برنامه مناسبترین برنامه ی ممکن برای افرادی با شرایط شماست
   موفق باشید .

Call Now Button